Wczytuję dane...
Model: NC-551072
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Natural Code

Natural Code Cat 03 Chicken and salmon to karma uzupełniająca, tworzona z równej ilości kurczaka i łososia. Kurczak jest nieodzownym mięsem w diecie wielu kotów, a łosoś wzbogaca smak i dostarcza odpowiednią ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych i witamin. W tej formule do kurczaka dodajemy odrobinę ryżu – dobrze strawnego, wysoce energetycznego składnika.

Natural Code to gwarancja składników – najlepszych mięs z certyfikowanych gospodarstw wolnowybiegowych, ryb poławianych w oceanach, a także najwyższej jakości warzyw. Każdy składnik jest gotowany na parze i jednocześnie konserwowany wodą w której się gotuje. Nie używamy sztucznych barwników, ani polepszaczy smaku – nawet tych dopuszczonych przez FDA. Sprawdź składniki Natural Code i przekonaj się o ich jakości. Możesz wybierać wśród wielu smaków, co pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego i delikatnego smakosza.

Skład: mięso kurczaka 35%, łosoś 35%, ryż 1%. Woda do gotowania stanowi 29% składu karmy.

Analiza: wilgotność 77,50%, surowe białko 17,50%, surowy tłuszcz 0,75%, surowy popiół 0,70%, surowe włókno 0,10%. Energia metaboliczna 79,70 Kcal/100g.

Opakowanie: 85g