Wczytuję dane...
Model: MRT400
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 8716811001168
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Trovet

Multi Purpose MRT (z mięsem z królika)


Uzupełniająca karma dla dorosłych psów z mięsa królika. Idealnie wpływa na zmiany metaboliczne w organizmie naszego czworonoga. Poprzednie oznaczenie diety MRT to RRTWskazania:

  • Dla psów dorosłych
  • Kamica struwitowa
  • Schorzenia jelit
  • Problemy z układem krążenia / sercem
  • Schorzenia żołądka
Przeciwwskazania:

  • Szczenięta
  • Kamica nie struwitowa
  • Nadwrażliwość na białko zwierzęce z królika
Karma Trovet MRT jest to kompletny i zrównoważony pokarm dostosowany poziomem składników odżywczych w celu zapobiegania i łagodzenia zmian metabolicznych spowodowanych niewydolnością serca lub wątroby oraz w przypadku nietolerancji i alerii pokarmowej.


Karma Trovet MRT cechuje się obniżonym poziomem fosforu, białka i sodu co umożliwia zmniejszenie hiperfosfatemii oraz azotemii i pozwala kontrolować niewydolność serca, nadciśnienie i wodobrzusze. Wysokiej jakości białko z mięsa z królika zapewnia pokrycie minimalnego dziennego zapotrzebowania na aminokwasy oraz utrzymanie właściwej pracy nerek. Podwyższony poziom witamin z grupy B hamuje rozwój choroby i przyczynia się do złagodzenia objawów chorobowych. Dodatek substancji podnoszących pH moczu przeciwdziała kwasicy metabolicznej oraz zapobiega rozwojowi kamicy szczawianowej w drogach moczowych.


Odpowiednio dobrana proporcja kwasów tłuszczowych Omega 6 do Omega 3 normalizuje ciśnienie w kapilarach kłębkowych. Zastosowanie mięsa króliczego umożliwia stosowanie przysmaku także u zwierząt ze skłonnością do alergii pokarmowych.


W oparciu o bieżące analizy, wartości oznaczeń diet MRT oraz MLT zostały poddane przeglądowi. To spowodowało zmiany wskazań i w ten sposób oba produkty są teraz bardziej wyraźnie skierowane na określone schorzenia. To spowodowało podział między niewydolnością nerek i kamicą struwitową. Otrzymaliśmy jedno główne wskazanie dla każdego produktu, którym - w przypadku MRT - jest kamica struwitowa.


TROVET Multi Purpose MRT może być podawany przez całe życie. Poprzednie oznaczenie diety Trovet MRT to RRT.Skład:


Ryż, glukoza, mięso królika, tłuszcz z drobiu, siemię lniane, celuloza, wątróbka drobiowa (hydrolizat), witaminy i pierwiastki śladowe, chlorek soduAnaliza:
 

wilgotność 8%
białko 12,5%
tłuszcz 6,5%
węglowodany 67,5%
popiół 3%
błonnik 2,5%
wapń 0,3%
fosfor 0,25%
sód 0,1%
potas 0,4%
cynk 100 mg/kg
miedź 10,5 mg/kg
chlorki 1,2%
magnez 0,06%
jod 1,65 mg/kg
witamina A 15 000 IU/kg
witamina D3 1 500 IU/kg
witamina E 125 mg/kg
Dawkowanie:

Waga psa (kg) 5 10 20 30 40 50 60
Max liczba przekąsek 7 12 19 26 32 38 43
1 przekąska = ~3,3 gram