Wczytuję dane...
Konkurs - mój zwierzak, mój przyjaciel

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie "Mój zwierzak - mój przyjaciel". W konkursie może wziąć udział właściciel dowolnego zwierzaka.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać własną pracę przedstawiającą niecodzienne relacje ze swoim zwierzęciem - może to być zdjęcie, wiersz, opowiadanie, a nawet film. Jednym słowem praca dowolna.

Prace prosimy nadsyłać na adres konkurs@1000karm.pl - w tytule maila prosze wpisać "Konkurs - mój przyjaciel". Na prace czekamy do 15.11.2015r. Spośród nadesłanych prac wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy je. Wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone na naszym profilu na portalu Facebook.pl

Nagrodami w konkursie są:

miejsce I - kupon o wartości 100 PLN na zakupy w naszym sklepie oraz zapas jedzonka dla pupila zwycięzcy.

miejsce II i III - kupony o wartości 50 PLN na zakupy w naszym sklepie.

Przewidujemy tez nagrody niespodzianki i nagrody pocieszenia.


konkurs-moj-zwierzak-moj-przyjaciel

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest MaMaSe sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie - właściciel sklepu 1000karm.pl

2. Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba, która do 15.11.2015 na adres konkurs@1000karm.pl nadeśle swoją pracę związaną z tematyką konkursu "Mój zwierzak- mój przyjaciel". Każdy uczestnik konkursu musi być autorem przesłanej pracy. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na umieszczenie zgłoszonej pracy na stronie internetowej organizatora oraz na profilu prowadzonym przez organizatora na portalu Facebook.pl

3. Organizator nagrodzi trzy spośród nadesłanych prac.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31.11.2015.

5. Nagrodami w konkursie są: za zajęcie pierwszego miejsca kod rabatowy o wartości 100 zł brutto na zakupy w sklepie 1000karm.pl i pokarm dla zwierzęcia o wartości do 50 zł brutto z oferty sklepu 1000karm.pl (pokarm zostanie wybrany przez zwycięzcę konkursu), dla uczestników, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce nagrodą są kupony rabatowe o wartości 50 zł brutto na zakupy w sklepie 1000karm.pl. Nagrody nie mogą być wymienione na równowartość pieniężną, kupony muszą zostać wykorzystane do końca 2015 roku, po tym czasie tracą ważność.